Ljuskrona i barockstil

289101

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, stomme i mässing, för 24 ljus, elektrifierad (6 ljuspunkter), höjd 150, diameter ca 90 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona i barockstil
Budhistorik (11 bud)
1656999
3 600
1657321
3 400
1656999
3 200
1657226
1656999
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.