Alfred William Finch

289100

FINCH, Alfred William (1854-1930): Landskap, signerad A.W.Finch, olja på duk uppfodrad på pannå, 35,5x30 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Alfred William Finch

Budhistorik (26 bud)
1660085
13 000
1660083
12 500
1660078
12 000
1660081
12 000
1660078
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.