Soffbord 1960-tal

289098

SOFFBORD, 1960-tal, jakaranda, möjlighen Danmark, gröntonad glasskiva, höjd 52, 140x140 cm

Slitage

Rum 10

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
1658481
2 400
1657204
1652897
1656827
1652897
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.