Olle Nyman oljamålning

289096

NYMAN, Olle (1909-1999): Skulptur, signerad O. Nyman, olja på pannå, 41x33 cm

Rum 3

Olle Nyman oljamålning

Budhistorik (35 bud)
1659151
6 400
1659149
6 200
1659147
6 000
1659145
5 800
1659142
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.