Silvio Paoletti Motiv från Venedig

289094

SILVIO PAOLETTI (Italien, 1864-1921): Motiv från Venedig, signerad Silvio D. Paolotti - Venezia, olja på pannå, 21,5x33 cm

Sprickor i pannån, skador på ytterramen

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1660307
14 000
1660306
12 500
1660305
11 000
1656628
8 200
1652268
8 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.