Hans Viksten Aborre

289093

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Öar", signerad och daterad Viksten 76F, blandteknik, 23x31 cm

Fack 17

Hans Viksten Aborre

Budhistorik (16 bud)
1660179
950
1659122
900
1659069
850
1658384
1659068

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.