Ronald de Wolfe

289089

DE WOLFE, Ronald (född 1920): Landskap England, signerad R de Wolfe, olja på duk, 38x46 cm

Stöldmärkt på spännramen, färgbortfall, tryckskada

Fack 17

Ronald de Wolfe

Budhistorik (9 bud)
1658449
1 400
1659489
1 300
1658449
1659484
1658449
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.