Olle Nyman oljemålning

289085

NYMAN, Olle (1909-1999): "Med uppsatt hår", signerad O. Nyman, olja på pannå, ca 34x25 cm

Smärre färgborfall

Rum 11

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1657998
6 400
1657683
6 200
1657997
6 000
1657683
5 800
1657993
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.