Olle Nyman oljemålning

289082

NYMAN, Olle (1909-1999): Motiv från Cassis, signerad och daterad O. Nyman -48, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x32,5 cm

Med dedikation

Rum 11

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1658650
2 800
1658649
2 600
1658613
2 400
1657451
1658610

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.