Piedestal i empirestil

289077

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad, på lejontassar, dekor av girlanger samt växtornamentik, höjd 121 cm

Skador och slitage

Ändringar/tillägg
Lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 2

Piedestal i empirestil

Budhistorik (17 bud)
1657863
4 400
1656984
4 200
1657861
4 200
1656984
1657860
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.