Väggpendyl i gustaviansk stil

289072

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan med romerska samt arabiska siffror märkt I Kluge Stockholm, träskuren dekor, Lenzkirch 2 million verk, höjd 58 cm

Lösa glas medföljer

Ändringar/tillägg
Penden samt finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 4

Väggpendyl i gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
1658604
1658223
3 800
1658603
3 600
1658223
3 400
1658601
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.