Tony Landberg pigmentsutskrift

289068

LANDBERG, Tony (född1941): "Glashuset ut och in", 1998, signerad och numrerad 5/7, pigmentutskrift på fineart papper, 70x49 cm

Konst, Fotografi

Rum 11

Budhistorik (6 bud)
1652681
1651879
2 800
1650916
1650660
1 900
1650290

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.