Tony Landberg pigmentutskrift

289066

LANDBERG, Tony (född1941): "Stor & Liten", 1982, signerad och numrerad 6/7, pigmentutskrift på fineart papper, 95x75 cm

Konst, Fotografi

Rum 9

Tony Landberg pigmentutskrift
Budhistorik (10 bud)
1654375
3 200
1652852
2 800
1651684
2 600
1651202
2 400
1650349

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.