Else Wirström kopia efter Jan Davidsz de Heem

289065

WIRSTRÖM, Else (1900-tal):. Blomsterstilleben, signerad och daterad Stockholm 1954, olja på pannå, kopia efterJan Davidsz de Heem, 41x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (22 bud)
1658478
1654682
1 400
1654568
1 300
1654535
1654383

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.