John-Erik Franzén

289062

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 81/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm; oramad

Rum 4

John-Erik Franzén

Budhistorik (12 bud)
1658507
2 600
1658503
2 400
1657128
1652590
1652589

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.