Oljemålning

289059

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt, olja på duk, 65,5x55,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1652358
1655271
1652358
1655270
1652358
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.