Keller 1800-tal oljemålning

289058

KELLER, F (1800-tal): Landskap med kor, signerad F Keller, olja på duk, 74x106 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Keller 1800-tal oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1658017
1656444
1646441

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.