Oljemålning motiv från Sevilla

289056

SANTOS, C (18/1900-tal):Motiv från Sevilla, signerad, olja på duk, 55,5x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (21 bud)
1658501
1655776
1658497
1 900
1655776
1 800
1658274
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.