Endre Nemes litografi

289055

NEMES, Endre (1909-1985): "Ur ateljéfönstret", signerad Endre Nemes, numrerad 3/150, färglitografi, bildmått ca 86x56 cm

Fack 18

Endre Nemes litografi
Budhistorik (18 bud)
1658373
1658370
1658359
950
1658358
900
1658357
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.