Leopold Fare oljemålning

289054

FARE, Leopold (1926-1996): "Landskap Provence, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1992, ca 54x81 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 11

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1656189
1656014
850
1655362
1654153
750
1654152
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.