Leopold Fare oljemålning

289053

FARE, Leopold (1926-1996): "Stilleben", signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1986-88, ca 54x45 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 11

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1658587
3 600
1658581
3 400
1658581
3 200
1658578
1658579

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.