Jan Håfström blandteknik

289050

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): "Anteckningar innan sömnen", signerad och daterad Jan Håfström 1976, ca 33x41,5 cm
UTSTÄLLD: Galerie Burén katalognr 6, September 1976

Spår av häftstift

Rum 6

Jan Håfström blandteknik

Budhistorik (18 bud)
1658377
4 800
1650654
4 600
1647865
4 400
1647252
4 200
1647251

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.