Catharina Warme-Hellström torrnål

289047

WARME-HELLSTRÖM, Catharina (född 1952): (2) "Möte XII" samramade, signerad Catharina Warme-Hellström, numrerad 10/10, torrnål, totalt ca 52x81 cm

Fack 12

Budhistorik (2 bud)

1658216
1656187

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.