Spegel i rokokostil

289043

SPEGEL, rokokostil, 1950-tal, förgylld och träskuren dekor, 145x55 cm

Speglar

Rum 4

Spegel i rokokostil

Budhistorik (21 bud)
1647327
1658168
1647327
2 800
1658105
2 600
1647327
2 400

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.