Lennart Landqvist litografi

289040

LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 48/72, ca 82x68 cm

Fack 15

Lennart Landqvist litografi
Budhistorik (9 bud)
1658681
1647754
750
1658680
750
1647754
700
1658678
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.