Lennart Landqvist litografi

289038

LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 83/135, ca 81x68 cm

Fack 3

Lennart Landqvist litografi
Budhistorik (8 bud)
1658332
650
1656639
600
1658331
550
1656639
500
1658329
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.