Johan Petterson oljemålning

289035

PETTERSON, Johan (född 1957): "Villo", signerad Johan Pettersson och daterad a tergo 1992, olja på duk, 100x80 cm

Rum 11

Johan Petterson oljemålning
Budhistorik (30 bud)
1658320
6 400
1658327
6 400
1658320
6 000
1658324
5 800
1658320
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.