Catharina Warme-Hellström torrnål

289032

WARME-HELLSTRÖM, Catharina (född 1952): (2) "Den tysta känslan" respektive "Den goda viljan", signerade C. Warme-H., numrerade 2/15 respektive 11/15, torrnål, ca 73x26 cm

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

1646358
2015-01-18 00:28:41

2015-01-27 kl 17:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.