Bengt Lindström färglitografi

289030

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 36/100, färglitografi, 79x56 cm

Fack 3

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1657810
1657604
750
1656091
700
1656060
650
1654441
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.