Karl Höglund färglitografi

289028

HÖGLUND, Karl (född 1940): Servitrisen, signerad Karl Höglund, numrerad 143/290, färglitografi, bladmått 43x53 cm

Fack 6

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (21 bud)
1658433
1 700
1658446
1 600
1658433
1658442
1 400
1658433
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.