Lennart Aschenbrenner litografi

289027

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Citrus, 1990, signerad och numrerad Aschenbrenner 73/150, färglitografi från 6 stenar tryckt på BFK Rives, 50x65 cm Litteratur: Aschenbrenner samlad grafik 1965-2012, verknummer 116

Fack 3

Budhistorik (15 bud)
1657980
1652904
1657979
1652904
950
1657715
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.