Birgitta Lundh-Lewin

289023

LINDH-LEWIN, Birgitta (1932-2014): "Human Landscape", signerad Birgitta Lundh-Lewin, numrerad 1/1 eget tryck, collografi, bildmått ca 100x69 cm

Fack 9

Birgitta Lundh-Lewin

Budhistorik (21 bud)
1657969
1657596
1657968
1 900
1657596
1 800
1657558
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.