Pg Thelander etsning

289022

THELANDER, P. G. (född 1936):Komposition med orm, signerad P. G. Thelander, 87/90, etsning delvis tryckt i färg, 66x54

Rum 11

Pg Thelander etsning
Budhistorik (2 bud)

1657807
1647867

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.