Olle Kåks olja på duk

289017

OLLE KÅKS (1941-2004): Utan titel, signerad och daterad Kåks -64, olja på duk med textilapplikationer, 134x94 cm
Proveniens: Åke Andrén Collection

Skador, färgbortfall

Rum 17

Olle Kåks olja på duk

Budhistorik (5 bud)
1658387
1651816
1649356
1647863
1647483

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.