P G helander etsning

289015

THELANDER, P. G. (född 1936): "Paradis III", signerad P. G. Thelander 6/36, etsning, serigrafi och träsnitt, ca 70x54 cm
LITTERATUR: Haskel 227

Rum 11

P G helander etsning
Budhistorik (9 bud)
1657805
1656402
1656400
1656399
1654296
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.