Blombord med plåtinsats 1950/60-tal

289012

BLOMBORD med bemålad plåtinsats, 1950/60-tal, fothylsor, höjd 65, 93x26, innermått 86x20

Ytskador

Rum 7

Budhistorik (26 bud)
1658164
1657274
2 800
1657274
2 400
1658034
1657274

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.