Jan Manker

289010

MANKER, Jan (född 1941): Blomkvinnan, signerad och daterad Jan Manker 1994, 10/50, färgetsning, 93x65 cm

Fack 6

Jan Manker
Budhistorik (1 bud)

1658032
2015-01-27 13:55:23

2015-01-28 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.