Ulf Trotzig

289005

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått och orange, signerad Trotzig, 58/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 12

Ulf Trotzig
Budhistorik (1 bud)

1647684
2015-01-19 11:21:06

2015-01-28 kl 14:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.