Ulf Trotzig

289004

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition mot rött, signerad Trotzig, 65/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 18

Ulf Trotzig
Budhistorik (4 bud)

1658937
450
1659772
1658937
1649260

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.