Ulf Trotzig

289002

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått, signerad Trotzig, 69/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 12

Ulf Trotzig

Budhistorik (3 bud)

1650173
1650061
1647497

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.