Ulf Trotzig

289000

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått, signerad Trotzig, 25/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 3

Ulf Trotzig
Budhistorik (5 bud)
1659552
500
1659507
450
1659507
1658419
1658412

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.