Ulf Trotzig

288997

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition mot orange bakgrund, signerad Trotzig, 42/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 6

Ulf Trotzig
Budhistorik (18 bud)
1659649
1 300
1659647
1659642
1659646
1659642
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.