Olle Kåks litografi

288990

KÅKS, Olle (1941-2004): "Komposition", signerad och daterad Kåks -81, numrerad 26/40, färglitografi, bladmått 63x95 cm

Fack 12

Olle Kåks litografi
Budhistorik (2 bud)

1658208
1649686

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.