Tommy Östmar

288989

ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): Figurer, signerad och daterad Tommy Östmar 73, litografi, 45/60, litografi, 50x63 cm

Fack 12

Tommy Östmar

Budhistorik (1 bud)

1657809
2015-01-27 10:48:56

2015-01-27 kl 16:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.