Christel Copp

288984

COPP Christel (Göteborg, född 1963): Komposition, signerad och numrerad Copp 5/50, träsnitt, 53x69 cm

Fack 15

Christel Copp

Budhistorik (1 bud)

1659802
2015-01-28 17:49:33

2015-01-28 kl 18:45
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.