Christel Copp

288982

COPP Christel (född 1963, Göteborg): Komposition, signerad och numrerad Copp 7/50, träsnitt, 54x72 cm

Fack 18

Christel Copp

Budhistorik (2 bud)

1658452
1646870

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.