Adix räknemaskin

288980

ADIX RÄKNEMASKIN, 1900-talets början, i etui, 16x10 cm

Etui med slitage, ej fuktionstestad

Diverse

Monter 8

Adix räknemaskin

Budhistorik (5 bud)
1656906
1650777
1650672
750
1647791
500
1647460

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.