Pierre Galliardot akvarell

288979

GAILLARDOT, Pierre (1910-2002): Figurscen, signerad P Galliardot, akvarell, 47x58 cm

Gulnader

Fack 4

Pierre Galliardot akvarell
Budhistorik (8 bud)
1658045
650
1658021
600
1658043
550
1658021
500
1658042
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.