Lennart Rodhe

288978

RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Komposition, signerade och numrerade Lennart Rodhe 1970, färglitografi, numrerad, 68x50 cm vardera

1 saknar glas, gulnader, 1 med reva i marginalen

Rum 1

Lennart Rodhe

Budhistorik (8 bud)
1655258
650
1654298
600
1655256
550
1654298
500
1655255
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.