Birgitta Lundberg akvarell

288975

LUNDBERG, Birgitta (född 1933): Sydländskt motiv, signerad Birgitta Lundberg, akvarell, 74x54 cm

Fack 3

Birgitta Lundberg akvarell

Budhistorik (18 bud)
1658146
1 300
1658163
1658146
1658160
1658146
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.